Jurassic World Evolution Nasza Recenzja – Dlaczego ta gra jest tak wyjątkowa?

Jurassic World Evolution Nasza krótka recenzja:

Mój doradca ds. Bezpieczeństwa w firmie Jurassic World Evolution faktycznie dał mi cel. Mogłem wzmocnić swoją pozycję w grupie ochronnej, odtwarzając velociraptor. Wydaje się to niecelowe. Dużo bardziej bezwarunkowe jest jego zapotrzebowanie, które reprodukuję, aby mieć inżynierię genetyczną, która czyni go o wiele bardziej wrogim. To zbiega się w osobę odpowiedzialną za bezpieczeństwo i bezpieczeństwo, która miała ocenić system bezpieczeństwa i ochrony parku, pozwalając dinozaurowi rozluźnić się w parku pełnym turystów odwiedzających witrynę, ponieważ gra wideo faktycznie podjęła decyzję o nauczeniu mnie o rzutach spokojnych.

Zaczynasz zawód administracji parku Dino na Isla Matanceros. Odkrywasz podstawowe wzory symulacyjne, więc umieszczasz struktury, upewniając się, że są zasilane, a także dołączasz do ścieżek, a następnie zaczynasz spełniać umowy, które stopniowo otwierają o wiele więcej opcji.

Co jest nie tak z odkrywaniem spokojnych rzutków, gdy park jest zamknięty? Gdyby ta symulacja monitorowania parku rozrywki pozwoliła mi zwolnić członków personelu, z pewnością popychałbym tę osobę na następujący śmigłowiec z sieci Muertes Island. Niemniej jednak tak nie jest.

Jurassic World Evolution pozostaje w trudnym obszarze. To oszałamiająca gra wideo – szczególnie jeśli chodzi o to, jak wyglądają dinozaury – a jednak jest ona zależna od działalności franczyzowej, która przeszkadza w symulacji administracyjnej. Mam też wiele godzin, a także faktycznie zaczynam szaleć w porównaniu z brakiem głębi w wielu miejscach.

Zawsze można znaleźć sposób :

Zasadniczo jesteś proszony o pomyśleć, że masz zespół złożony z osób, które po prostu z radością wywołają zgubę wczasowiczów, a także dinozaury, których wyznają, aby szanować lub polegać na swoich zarobkach za … zainteresowanie? Zintegrowany z brakiem możliwości informowania o tym, jak konkretni odwiedzający witrynę reagują na park, bardziej niweluje wszelkie uczucia cudów, a także miłość do tych zwierząt. Podobnie wygląda na niszczycielską strukturę organizacyjną. Zaoferuj mi krwawy wykres org, a także pozwól mi go powtórzyć, dla celów korzyści.

Cele te mogą dodatkowo sprawiać wrażenie, że faktycznie zmierzają w kierunku działań projektantów. Na przykład mój domowy profesjonalista pojawił się z umową o wartości 400 000 $, aby uzyskać jednego dinozaura, który wygra 2 zwycięstwa w walce. Kara, ludzie mogą być bezpośrednio w garniturze śmierci Dino. Jednak nie powinieneś sprawić, by radzili sobie z nimi przed wyruszeniem na miejsce lub w zaplanowanym czasie lub aby naprawić konkretny problem z monotonią odwiedzających witrynę – nie skupiamy się na informacjach.

Nie mogę pomóc w dokładnym wytypowaniu obszaru modowego do gry wideo, szczególnie w odniesieniu do wyboru struktury lub celów

Co więcej, pozostałem w parku rozrywki, monitorując stan umysłu, próbując wyleczyć park, który ludzie z pewnością docenią, a także gdzie moje zwierzęta były wolne od ryzyka. To naprawdę było naprawdę niepokojące, aby reprodukować zwierzęta domowe, które z pewnością to zakłóciłyby, lub umieściłyby samych siebie lub odwiedzających witrynę bez doskonałego współczynnika pochodzącego od odwiedzających stronę lub samych dinozaurów.

Jak można przypuszczać, cel ten zmniejsza moją pozycję dzięki ochronie, a także badaniom naukowym. Niemniej jednak istnieje cel bezpieczeństwa, w którym prosi się o wykonanie dokładnie tego samego punktu, jednak w chwili, gdy podnosi on swój wynik ochrony, a także zmniejsza twoją pozycję w domowej rozrywce, a także w badaniach naukowych. <br />

Te okoliczności również wywołały ruch. Na przykład wrogi welociraptor zgasł, więc musiałem wysłać grupę uspokajającą, by usunąć Dino, zdobyć grupę strażników, aby naprawić ogrodzenie, po czym wysłać w poruszającym się helikopterze, aby wybrać raptora, a następnie wrzucić go z powrotem ustalony długopis.

Podobnie nietypowo jest wiedzieć, że w parku nie ma dzieci. Rozumiem, że jest to opcja rankingów gier wideo lub indywidualna selekcja, jeśli dodatkowo ujawniasz osoby, które są konsumowane lub atakowane, gdy uciekają dinosy. Jednak atrakcyjność młodych ludzi przez dinozaury jest czymś, co wykorzystuje franczyza – zwłaszcza legendarna pierwsza instalacja – więc ten bezdzietny park rozrywki wydaje się dziwny.

Aha, a także regularnie spotykam się z obszarami, w których po prostu czekałem na pożyczkę, żeby zbudować dla jakiejś struktury lub dinozaura. Zakładam, że chcesz zainwestować te minuty w jazdę, być może robić zdjęcia za niewielkie podwyżki gotówki, ale to szybko się wystrzeliło, a także odkryłem, że zarządzam wiadomościami e-mail lub grałem za kulisami w mobilną grę wideo.

Są też problemy z tempem minut mentora – współpracownik, a także obaj natknęliśmy się na wiele obszarów, które instruują cię, jak możesz wykonywać określone punkty po ich samodzielnym funkcjonowaniu. Umowy pojawiają się także z wymaganiami, które często już wcześniej zaspokajaliście, ale po prostu zdobędziecie zarówno czynniki, jak i pieniądze, jeśli zrobicie je obecnie, w przeciwieństwie do gier wykorzystujących je do tworzenia połączeń podczas gry.

Szukałem metody personifikacji osoby w parku, może podążałem za nimi, gdy zboczyły lub przechyliły się w galerii oglądania lub w kolejce jednotorowej. Nie możesz tego zrobić (chociaż mogłem otworzyć zdolność do jazdy na żyroskopie). Ludzie wędrują po okolicy, ale nie można ich kliknąć, aby określić dokładnie, co lubią, lub po prostu to, co po prostu widzieli. Wszystkie są tymi samymi parami projektów osobowości, które mają wpływ na rozwój poczucia grup. <br />

Teraz nie mogę pomóc w wyobrażeniu sobie, jakie modowe sąsiedztwo chce grać w grę wideo, szczególnie jeśli chodzi o zakres struktury lub cele. A jednak Jurassic Globe Development nie wprowadza z pomocą modów. Aby być szczerym, ponieważ jest to praca certyfikowana, a nie oparta na autorskich prawach Frontiera, nie mogę sobie wyobrazić, że ta okoliczność się zmienia.

W swoim obecnym rodzaju jest absolutnie wystarczająca, aby rzucić całe noce, a także same dinozaury są zdecydowanie piękne. Aktywnie zamierzam się nimi zaopiekować. Jednak po prostu nie znajduję warstwy, która utrzymuje, że powrócisz, a kluczowe doświadczenie rzuca jej blask.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *