Far Cry 5 Gra o dużych możliwościach – Nasza opinia oraz skąd pobrać

Stany Zjednoczone stają się polem bitwy w najnowszym Much Cry, które ma na celu połączenie przekazu politycznego z działalnością na otwartym świecie.

W Far Cry 5 jest osobowość, pilot samolotu, któremu możesz doradzić zbombardowanie tego, co lubisz w kraju Montana, podczas gdy narzeka, że ​​jedyną metodą walki z fizyczną przemocą kultu duchowego gry wideo jest jeszcze większa przemoc fizyczna. Wydaje się, że nie twierdzi tego paradoksalnie, a także nie zakładamy, że to projektant, który chce podkreślić, ale pomaga werbalizować najważniejsze problemy, mając na celu przedstawienie ważnej opowieści w grze wideo o działaniu: przemoc fizyczna jest o wiele bardziej przyjemny w porównaniu do rozmowy. Od tego czasu minęło ponad rok od początkowego Far Cry, jednak kolekcja nigdy nie osiągnęła pełnego tempa aż do Far Cry 3 w 2012 roku. Odkąd ta konkretna formuła została wykorzystana w 4 różnych grach wideo: spin- poza Krwawym Smokiem, Far Cry 4, Far Cry Primal, a także obecnie ta nowa numeracja telefoniczna. Żadna z gier wideo nie ma żadnego rodzaju powiązania narracyjnego, ale wszystkie prezentują ogromną, otwartą globus, uroczą oszustkę, a także atakującą armię, która powinna zostać wykorzeniona poprzez niszczenie ich wyników, a także stopniowe uwalnianie obszarów mapy. Far Cry 5 wyrzuca kilka z tej kolekcji „o wiele więcej nieprzyzwoitych elementów (żartem jest wspinanie się na wieżę radiową na początku, że pomysł programisty nie jest zabawny), jednak w wielu dziedzinach jest on zgodny z formułą. A jednak wydaje się, że to na pewno sprzeciw, ale w rzeczywistości tak nie jest. Gry wideo Far Cry zawsze były jednymi z najbardziej atrakcyjnych strzelanek na świecie, a to prawdopodobnie najbardziej skuteczna gra. Także jeśli jest trochę niefortunne, że musisz pokazać poważnemu złemu facetowi niepoprawny: każdy problem można naprawić za pomocą kuli. Minimum w tej grze komputerowej.

Konfigurowanie jest dokładnie jak Far Cry 3, ponieważ paramilitarnej organizacji, w tym przypadku nieco anty-globalistą koniec ofthe światowego kultu, faktycznie przejął kontrolę, a także na początku gry wideo ma niemal całkowitą kontrolę nad całą obszar w Montanie. Jest to absurdalne, zwłaszcza, że ​​jedynymi działaniami władz są wysyłanie 4 osobników (w tym osobista osoba, która może być dostosowana do indywidualnych potrzeb) w celu zatrzymania przywódcy sekt Joseph Seed. Seed jest dość ogromny jednak, że jest mało w nim za dużo gry wideo, jak to jego 3 brata lub siostry obsługiwać większość tej chwili, za pomocą niektórych bardzo gładkie cięcie scenes– większość które obejmują Ci nagrywana i po to zadziwiająco odejście. Każdy brat lub siostra reguluje trzecią światową mapę, a także wśród najważniejszych remonty Far Cry 5 w poprzednich grach wideo jest to, ile to kosztuje? Wolność musisz wybrać bitwy, gdzie chcesz. Nie ma praktycznie żadnego schematu dla celów opowieści, a także można się z nimi uporać po prostu pokazując hotspot, a także wykonując tylko to, co należy zrobić. Jeśli wyzwolisz stację przeciwnika po tym, jak działa ona w podobny sposób, jak nigdy wcześniej: możesz wprowadzić wszystkie bronie upalne lub zastosować technikę ukrycia, a także początkowo pozbawić system alarmowy, więc nie można uzyskać wsparcia. Stacje stanowią rozsądnie mały procent kompletnych celów, a także wspaniała zasługa gry wideo jest po prostu dokładnie tak różnorodna, jak i fascynująca dla różnych innych. Jest dużo rozsądnie nieskomplikowanych oblężeń, zwalcza ciężarówek (składających się z helikopterów, a także samoloty), a także oszczędza Captive jeszcze dodatkowo extra puzzle zorientowane areas– gdzie dążysz do korzystania z najlepszych sposobów, aby wprowadzić zasób narzędzi – a także liczne uzasadnienia do poszukiwania sąsiedztwa dzikich zwierząt. Jednak to cele uboczne, które faktycznie dreszczyk, a także mogą się różnić od wspinania się na wzgórze wysokość pomocy opiekunem film dokończyć flick, pływanie wokół parku terapii wodnej, a także sprawdzanie pogłoski o niezwykłych przyłożenia. Które cele robisz, gdy jest prawie całkowicie tak samo, jak ty, z jedynym pewnym celem jest stworzenie odpowiednich „czynników oporności”, aby zdestabilizować lokalizację. Jak również te zadania cudownie dobrze. Gunplay jest silny wystarczający, aby zarobić na który większość punktów sprowadzają się do wymiany ognia, w dłuższej perspektywie, a także istnieje szeroki wachlarz zalet, aby odblokować, które zrobić każdy drobiazg od zapewni Ci możliwość duda pojazdy połowowe przynieść aż 2 „broń do wynajęcia” z tobą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *