Dlaczego gry na PC są o wiele lepsze niż na konsole?

Oto kilka powodów dlaczego gry na PC praktycznie zawsze będą lepsze od gier na konsole:

CENA:

Jednak COMPUTER nie jest tak naprawdę o wiele bardziej drogi w tym momencie. Będziesz mógł zbudować konsolową konsolę do gier komputerowych Ryzen pc za mniej niż 550 USD lub o wiele bardziej efektywny sprzęt do gier wideo za 850 USD.

Najpierw wolno dyskutować o słoniu w kosmosie: surowe wstępne pieniądze. To na ogół miejsce, w którym komputer spadł w przeszłości w porównaniu z konsolami do gier. „Tak, mógłbym zainwestować niezliczoną ilość pieniędzy na KOMPUTERZE lub 300 $ do 400 $ na konsolę.”
Gry komputerowe COMPUTER są jeszcze bardziej kosztowne, przynajmniej z góry. To się już nie zmieniło. Jeśli możesz zbudować komputer PC do gier za 400 USD, będziesz albo kreatorem, albo wyjątkowo wydajnym dostawcą komponentów stopy dyskontowej, a także oczekujących na sprzedaż. Jeszcze więcej mocy dla ciebie.

Obecnie odkrywanie kart graficznych po sugerowanej cenie rynkowej może być trudne, ale czynnikiem jest to, że gry komputerowe COMPUTER są dostępne. Pragną kochanków kupujących układy GPU. Konkurenci sprawili, że COMPUTER jest o wiele bardziej przyjazny dla budżetu niż wcześniej.

Koszty naprawdę się sprowadzają – szczególnie koszty karty graficznej. GeForce GTX 1060 o pojemności 3 GB po prostu uruchomi 200 USD na Amazon.com, co jest niesamowite. Wydobywaj grafikę w rozdzielczości 1080p, a ponadto będziesz mieć do dyspozycji ponad 60 budowli po kolei w większości współczesnych gier wideo. Za jedyne 200 $. A także o wiele bardziej odporna na zmiany wersja z 6 GB wbudowanej pamięci RAM, która po prostu przywraca 260 USD, dzięki czemu możesz grać z większymi rozdzielczościami 1440p bez problemu.

Która karta graficzna o wartości 200 USD jest znacznie lepsza w porównaniu do tego, co jest w PlayStation 4 Pro. Tutaj jest kontrast surowej mocy TFLOPS, dzięki specjaliście graficznemu PCWorda, Bradowi Chacosowi. 3 GB GTX 1060 Nvidii oferuje w przybliżeniu porównywalną wydajność w grach komputerowych, jak AMD RX 570, podczas gdy karta 6GB GeForce działa jak AMD RX 580.

Sprzedaż i darmowe gry:

„W porządku, ale nie mam takich tradycyjnych gier wideo i / lub wcześniej grałem w te wszystkie gry wideo.” Świetna informacja! Podobnie taniej jest być odtwarzaczem COMPUTER, jeśli chodzi o zupełnie nowe tytuły. Nasze stawki spadają znacznie szybciej, obniżają się, a także pozostają w ten sposób.

Osławiona sprzedaż ciężkiej pary początkowo trafia do twojego umysłu, ale jest to dużo od jedynej sprzedaży w okolicy. GOG.com, Amazon.com, ekologiczne Guy Video Gaming, Gamersgate, Humble – każdy z nich prowadzi sprzedaż w rutynie. Możesz szybko zebrać znaczną kolekcję gier wideo po przystępnej cenie, większej niż koszt sprzętu.

Często zdarza się, że pre-zamówienia na duże gry wideo są 10, a nawet 20% taniej, a także 6 miesięcy po wydaniu wielu olbrzymich gier wideo z pewnością osiągnie 15 lub 20 dolarów podczas sprzedaży. Lub zmniejszone. Wspaniałe niezależne gry wideo często decydują się na sprzedaż poniżej 10 USD lub 5 USD, jeśli trzymasz swoje konie. Konsole? Również na sprzedaż, większość gier wideo AAA wydaje się źle około 30 dolarów przez wiele lat naraz.

A potem jest darmowy do gry. Zwykle jest to obrzydliwe słowo, w rzeczywistości kilka największych (i jednocześnie lubianych) gier wideo na świecie jest bezpłatnych. Być może natknąłeś się na Dota 2 i Organizację Legend? Group Citadel 2? Kurs Expatriation? Rozwijać? Możesz zainwestować setki (lub tysiące) godzin grając w kilka najwspanialszych gier komputerowych COMPUTERA, a także nigdy nie zainwestować dodatkowego centa.

Elastyczność sterowania:

Klawiatura szybsze sposoby wprowadzania poszczególnych rąk
W dzisiejszych czasach na komputerach jest wiele konsolowych gier wideo, ale to naturalne, że zamierzasz zagrać kilka z nich przy pomocy początkowego planu kontroli. Mroczne Duchy wchodzą w twój umysł, podobnie jak Assassin’s Creed. Te gry wideo po prostu grają znacznie lepiej na gamepadzie. Dobrą wiadomością jest to, że w porównaniu do kiedykolwiek wcześniej łatwiej jest połączyć kontroler Xbox One lub DualShock 4 z KOMPUTEREM, przewodowo lub (jeśli chodzi o Xbox One S, a także DS4) z Bluetooth. A także wiele gier wideo podtrzymuje obecnie kontrolery na COMPUTER, w szczególności wielkie wieloplatformowe premiery.

Możemy również szczegółowo opisać mysz komputerową, a także klawiaturę, ale nie będziemy tego robić. Wystarczy powiedzieć: jest jeszcze bardziej specyficzny, wyjątkowo przyjazny (dla zupełnie nowych graczy), a także bardziej otwarty w porównaniu do kontrolera.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *